Whatsapp Whatsapp
Telefon Şimdi Ara!
+90 541 301 96 10 +90 216 504 12 46

Öğle Yemeği Molasının Yettiği 5 Estetik Uygulama

Öğle Yemeği Molasının Yettiği 5 Estetik Uygulama

İşten eve evden işe bir hayatınız varsa ve kendinize, özellikle de bakımınıza zaman ayırmakta zorlanıyorsanız sizler için derlediğim öğle yemeği molasında yaptırabileceğiniz 5 estetik uygulamaya bakmadan geçmeyin derim.

Hayatın koşuşturmacası ve günlük işler kişinin kendisine zaman ayırmasını engelleyebilmekte. Ancak artık estetik uygulamalar öyle bir hale geldi ki yaklaşık 30 dakika içinde uygulanabilen yöntemlerle kişi kendine bakmak için hem zaman ayırabiliyor, hem de güzelliğine güzellik katıyor. İşte öğle yemeği molasının yettiği 5 estetik uygulama;

BOTOKS

Özellikle yüz bölgesinde bulunan kırışıklıklar ve kaz ayakları gibi sorunlardan kurtulmak için ideal bir yöntem olan botoks ince uçlu iğneler yardımı ile sorunlu olan bölgelere yapılan enjeksiyon yöntemidir. Botoks ortalama 15 dakika sürmekte ve 6 ay boyunca etkisini göstermektedir.

DOLGU

Dolgu laboratuvar ortamında üretilen doğal maddelerle uygulanmaktadır. Yüz bölgesindeki çukurlar, çökmeler ve derin çizgiler dolgu yöntemi ile güzel bir görünüme kavuşmaktadır. Dolgu uygulaması anestezik kremlerle uyuşturulan bölgeye 5 dakika içinde yapılıyor ve etkisi 1 yıla kadar sürebiliyor.

PELLEVE

Cilt ütüleme olarak da bilinen bu yöntemle ciltteki ince kırışıklıklara, alın ev göz çevresine uygulanabiliyor. Radyofrekans dalgalarının gücü kullanılarak yüzde sıkılaştırma yapılıyor. Bu işlem 10-30 dakika sürerken 4-6 hafta arayla uygulanabiliyor.

LAZERLE CİLT BEYAZLATMA

Özellikle koltuk altı, diz, dirsek ve bikini bölgesi gibi koyulaşmış bölgelere uygulanan bu yöntemin bir seansı 30 dakika sürmektedir.

OZON VE OKSİJEN TERAPİSİ

Ozon terapisi birçok alanda uygulanabileceği gibi en çok yaşlanmayı geciktirici etkisi yüzünden sıklıkla tercih edilmektedir. oksijen terapisi ise cilt ve vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olmaktadır. Ozon ve oksijen terapisi tek tek 30 dakika sürüyor.