Whatsapp Whatsapp
Telefon Şimdi Ara!
+90 541 301 96 10 +90 216 504 12 46

Dolgu Uygulamaları

Medikal estetik uygulamalarda en çok başvurulan yöntemlerden biri Hyaluronik Asit dolgu uygulamalarıdır. Yüzdeki ince çizgilerin azaltılması, yüze hacim kazandırmak ve doğal yüz konturlarını geri döndürmek için yıllardır kullanılmaktadır Dolgu uygulamaları ile dudaklarınız daha dolgun ve genç görünüme kavuşabilir. Yanaklarınız daha dolgun ve diri gözükür, gözaltı çukurlarınız doldurulur, dudak çevresindeki çukurlar dolar, burun kenarlarından aşağıya doğru inen oluklar doldurulur.

Dudak dolgunlaştırma

Yaşla birlikte dudak dolgunluğumuz azalır, dudaklarımız incelir ve hafifçe içe döner. Dolgun dudakların daha genç ve dinamik bir görüntü sağlarlar. Dudaklarınız genetik olarak da ince olabilir. Dudaklarınızı hyaluronik asit içerikli dolgu maddeleriyle, sizin ihtiyacınız olacak şekilde uygulayarak dolgunlaştırmak mümkün. Uygun yere, uygun miktarda ve uygun teknikle yapıldığında hyaluronik asit içerikli dolgu maddeleriyle doğal, dinamik, güzel dudaklara kavuşabilirsiniz. Hyaluronik asit aynı zamanda dudaklarınızın nemlenmesini de artıracaktır.

Yanak ve göz altı ışık dolgusu

Yaşla birlikte yanaklarda hacim kaybı yaşanır ve bu durum yorgun görünüme yol açar. Aynı zamanda yanakların aşağıya sarkması ile burun kenarından dudak köşelerine  doğru inen oluklar ortaya çıkabilir. Cilt altına uygulanan hyaluronik asit dolgu maddesi ile kırışıklık veya çökük alanın içi doldurularak germe etkisi yaratabiliriz. Daha genç ve canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yaşla birlikte aynı zamanda göz altlarında yarım daire şeklinde çökmelerde olabilir. Bazen de genç olsanız bile yapısal olarak böyle çökmüş bir alana sahip olabilirsiniz. Işık dolgusu adını verdiğimiz sadece bu bölgeye özel olarak üretilmiş, çok ince moleküler yapıya sahip, içinde aynı zamanda kollajen dokuyu destekleyen ve cildin renginin açılmasına faydası olan maddeler içeren hyaluronik asit dolgusu kullanarak daha ışıltılı görünüme kavuşabilirsiniz.

Cilt gençleştirme dolgu uygulaması

Yüzünüzde kullandığımız dolgu maddelerinin çok küçük moleküler ağırlıklı ve içinde multivitamin, mineral, aminoasit,Dna ve Rna içeren özel ürünleri cilt gençleştirme ve dolgunlaştırma da kullanırız. Bu ürünler FDA onaylıdır ve çok küçük miktarda hyaluronik asit dolgu maddesi içerirler. Yüzünüzü kremle uyuşturduktan sonra çok ince uçlu iğnelerle tüm yüz ve boyun cildine uyguluyorum. Temel amaç ciltaltı kollajen dokunun ihtiyacı olan ürünleri direkt olarak vermektir. Cildinize sürdüğünüz kremlerin cildi geçerek hedef dokuya etkin bir şekilde ulaşma ihtimali son derece düşüktür. Ancak bu yöntemle tam hedef dokuya ürünü verdiğimiz için maksimum fayda sağlarız. Cildinizin ihtiyacına göre 1 hafta ara ile en az 3 seans uygulamak uygundur.

dolgu-uygulamalari-001