Whatsapp Whatsapp
Telefon Şimdi Ara!
+90 541 301 96 10 +90 216 504 12 46

Emzirme Fonksiyonu Kaybolmadan Meme Küçültme Yapılabilir mi?

Emzirme fonksiyonunuz kaybolmadan ya da azalmadan da memeleriniz küçültülüp dikleştirilebilir. Nasıl mı? Santral teknikle.Bu aslında meme cildinin tamamen memeden serbestleştirilip meme bezi ve yağ dokusunun gerekiyorsa küçültülüp şekillendirildiği, soyulmuş memenin, dolgunluğun olması gerektiği yere 2. kaburga hizasına tespit edildiği ve sonrasında şekillenmiş, dik meme nin üzerine cildin yeniden giydirildiği tekniktir.

Avantajları mı?

Süt kanalları hasar görmez. Yara izleri diğer tekniklere göre daha iyi iyileşir. Meme başı renkli kısım sonradan genişlemez. Memenin formu ve üst dolgunluğu çok iyidir. Meme koni şeklindedir olması gerektiği gibi. Meme başı duyusu tam olarak geri döner 1 yıl içinde. Koltuk altına doğru olan fazlalığı daha iyi toparlanır.

Ancak uygun hastalara yapmalıyız. Şöyle yapın:
1. Köprücük kemiğinizin ortasından m eme başınıza olan uzaklığı ölçün. 27 cm e kadar sa bu teknik için uygunsunuz. 27 cm’in üzerinde vertikal teknik uygulamak gerekir yani memeyi keserek küçülttüğümüz teknik.
2. Aslında memelerinizin büyüklüğü değilde sarkık olması mı sizi rahatsız ediyor. Dik, toplu ve yukarda olsaydı hoşunuza gidermiydi? Unutmayın sarkık meme olduğundan büyük gözükür.
3. İz yine var ve benim 6 ay-1 yıl sonra kontrol etmem gerekebilir ve gerekirse belli noktaları düzeltmem gerekebilir. Razı mısınız?

Op. Dr. Elif Eren Aydın 

  • Adres: Batı Ataşehir Deluxia Palace A Blok Daire: 448 İstanbul

    Mail: info@eliferenaydin.com

    Telefon : +90 541 301 96 10