Whatsapp Whatsapp
Telefon Şimdi Ara!
+90 541 301 96 10 +90 216 504 12 46

Hadi harekete geç!

Merhaba. Geçenlerde izlemiş olduğum bir filmde ana karakterin annesi 45 yaşında ve ilerlemiş seviyede kanser olduğunu öğreniyor ve şöyle diyor; ‘Ama ben şimdi ölemem, yapmak istediğim bir sürü şey var. Ben hayatımın büyük kısmında eş oldum ve de anne. Ben hiç ben olmadım ki’ Çok etkileyici değil mi? Zaman hızla akıyor, günler geçiyor. 2016 da 2015 in aynısımı olacak. Bu sene senin yılın olsun. Hadi harekete geç!

Sen sadece iyi bir eş ve de iyi bir anneden ibaret değilsin. İyi bir yüzücü, çini ustası, gezgin, bisikletçi, dernek başkanı da olabilirsin. Çok iyi kıyafetler tasarlayabilir, çocuk kitapları yazabilirsin. İstersen yaparsın. Kendin için birşeyler yap. Aklında hep var olan ama ertelediğin planları uygulamanın tam sırası. Kimin ne dediği umurunda olmasın. Denemekten vazgeçme.

Kendin için birşeyler yaptığında daha da mutlu olacaksın. Kendini lütfen sev. Attığın her adımda takdir etmeyi unutma.  Fazla kiloların varsa ver. Saçının şeklini değiştirmek istiyor ve cesaret edemiyorsan değiştir. Sağlığına önem ver. Sporu mutlaka hayatına sok. Vücudun şekillendikçe kendine olan güvenin artacak. Sigarayı bırak, bırakamıyorsan azalt.

Seni aşağı çeken, demoralize eden, negatif enerjili insanlardan uzak dur.

Onlar için ayıracak zamanın yok.

Bugün bundan sonraki hayatının ilk günü.

Hadi harekete geç!!