Whatsapp Whatsapp
Telefon Şimdi Ara!
+90 541 301 96 10 +90 216 504 12 46

Herşey güzel olacak, hep umutla…

Umudunuzu kaybetmeyin, kendinizi affedin ve sevin. Biliyorum kendinize kızıyorsunuz. ‘hayal ettiğim hayatı kuramadım’, ‘ Kocam beni en yakın arkadaşımla aldattı’, ‘ hiç kendime bakmadım, hem iş hem çocuklar yetişemedim’, ‘ kayınvalideye kızdım yemek yedim, eşime kızdım yemek yedim, ne hale geldim şimdi?, yardım edin!!. Evet ben size yardım edeceğim ama bunu birlikte başaracağız hem hiç umudumuzu kaybetmeden. Önce:
Kendinizi affedin, kızmayın, yargılamayın ve içinizde biriktirdiğiniz ne varsa hepsi için ‘ üzgünüm ama seni seviyorum’ deyin ve bunu hergün yapın. Hersabah aynada gözlerinizin içine bakıp ‘ seni seviyorum ve yaptığın hatalar için affediyorum. Sen çok değerlisin, bugünde umut dolu ve güzel geçecek’ deyin. İnanın çok şey değişecek.
Sıkıntıdan, stresten, yemek yemeyi sevdiğiniz için, mutluluktan yemek yediniz, biraz insülin direnci de vardı, tiroidleriniz de az çalışıyordu. Yıllar içinde çok kilo aldınız. Fakat karar verdiniz ve azimle kilolarınızı verdiniz. Nerdeyse 40 kilo. Hayatınızda değişiklikler oldu, yeni bir sevgiliniz var, giysilerle zayıf gözüküyorsunuz fakat çıplakken…Sporda yaptınız ama cilt sarkmalarına engel olamadınız. Oysa siz zayıfladığınızda böyle olacağını hayal bile etmediniz. Panik ve hayalkırıklığı yok!!! Umut var. Bu işinde üstesinden geleceğiz. Çünkü kendimizi seviyoruz.
Sadece kabul edin. Şimdi vücut şekillendirme ameliyatlarına ihtiyacınız var. Meme dikleştirme, karın germe, kol bacak germe, popo dikleştirme gibi. Bu ameliyatlar içinde bana’ Doktor hanım görmek bile istemiyorum hepsinden bir anda kurtulayım’ diyeceksiniz belki. Sizi anlıyorum ama acele etmek yok. Önce sağlığınız önemli. Sağlığınızı riske atmadan uygun planlama ile yapacağız hepsini.
Şimdi size ilgi göstermeyen eski koca, aldatan sevgilimi? Kimin umurunda? Sizin değil. Siz kendinizi seviyor, affediyor ve şükran duyuyorsunuz. Herşey güzel olacak, hep umutla…
Op. Dr. Elif Eren Aydın