Whatsapp Whatsapp
Telefon Şimdi Ara!
+90 541 301 96 10 +90 216 504 12 46

Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı

Kadınları vücutlarında en sık rahatsız eden konulardan biri de karın bölgesindeki yağlanma ve sarkmalardır. Genellikle hamilelik sonrasında yaşanan karın sarkması kötü bir görüntüye enden olmakta ve kadınların psikolojik olarak kötü hissetmesini sağlamaktadır. karın sarkması kiloların da öne çıkmasına neden olmakta, kişiyi kıyafet seçiminde sınırlamaktadır. Ancak karın germe ameliyatı ile düz bir karın hayal değil. Karın bölgesindeki sarkmalardan kurtulmanın en ideal yolu olan karın germe ameliyatı ile kısa sürede eski fit görünümüzüne kavuşabilirsiniz.

Çok sık kilo alıp vermek de karın bölgesinde sarkmalara neden olmaktadır. Ne kadar diyet yapsanız da sarkmasına bir türlü engel olamadığınız karnınıza veda etmenin vakti belki de gelmiştir. Karın germe ameliyatı ile düz bir karna sahip olmayı hakketmediğinizi kim söyledi?

Karın germe ameliyatı estetik ön planda tutulmakta ve iç çamaşırınızla kapatabileceğiniz bir bölgeden kesik açılmaktadır. Böylelikle bir süre sonra zaten renginin solup görünmesinin zorlaşacağı izinizi de kolaylıkla kapatmış olacaksınız. Karın germe ameliyatı 2-5 saat arasında sürmektedir. Ameliyat sırasında karnınızdaki fazla deri ve yağ kütlesi alınarak karnınız yeniden dikilmekte, böylelikle yeni görünümünüze kavuşmaktasınız.

Karın germe ameliyatının sonrasında hamile kalmanızda hiçbir sakınca yoktur. Gebelik sırasında da herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ancak gebeliğin ardından yeniden sarkmalar meydana gelebilir. Ancak üzülmeyin ikinci bir karın germe ameliyatı da mümkün!

Karın Germe Ameliyatı Süreci

Yeni bir karna sahip olduğunuza göre artık dilediğiniz kıyafeti giyebilir ve vücudunuzu sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda estetik ameliyatların ardından görülüyor ki kişilerin özgüveni saha fazla artıyor. Bu durum da hayata bakış açınızı değiştirmek için bir yol olabilir belki de.