Whatsapp Whatsapp
Telefon Şimdi Ara!
+90 541 301 96 10 +90 216 504 12 46

Liposuction İçin Hazır Mısınız ?

Uzun bir süredir cerrahi vücut şekillendirme, her yaştan erkek ve kadın arasında önde gelen işlemlerden biri olmuştur. Liposuction en az farkla en belirgin sonuç verir. Bu işlemin yaygın olması nedeniyle, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız için basit bir seçenek gibi görünebilir. Bununla birlikte, liposuction uygulamasının ne yaptığını ve bu prosedürden neyi beklediğinizi keşfetmek için zaman ayırmanız çok değerlidir.

Liposuction yönünde aldığınız ilk kararlar en önemlisidir. İlk olarak, seçtiğiniz işlemdeki uygun eğitim ve uzmanlığa sahip bir cerrah seçmelisiniz. Günümüzde vücut şekillendirmesinde çok sayıda yöntem kullanıldığından, araştırmalarınızı bu farklı tekniklerle yapmak isteyeceksiniz. Tedavi seçenekleri, ayrılmadan önce yağın parçalanmasına yardımcı olabilecek bazı teknolojileri de içerir.

Uygulamadan önce, size özel talimatlar verilecektir. Doktorunuzun direktifini daha sonra değil daha erken gözden geçirmek faydalı olacaktır. Optimal iyileşme, iyileşme sürecine hazırlık ile desteklenmektedir. Bu önceden bazı planlamalar yapmayı gerektirebilir. İyileşmeye hazırlanmanın diğer bir yönü, vücudunuzdan ne bekleyeceğinizi bilmektir.

Bir hastanın ameliyattan hemen sonra daha ince bir vücut görmeyi beklemesi nadir değildir. Liposuction hastaları, birkaç hafta şişlik beklemelidir. Yaklaşık bir ay sonra ameliyatın gerçek sonucu şekil almaya başlayacaktır. Şişkinlik ve bazı küçük morluklara ek olarak, uygulama bölgesinde bazı topaklar görmeyi bekleyebilirsiniz. Bunlar cerrahi vücut konturlanmasının nadir görülen yan etkileri değildir. Bunlar, aslında, iyileşme işaretidir. Neyse ki, dokudaki sertlik sadece geçicidir.