Whatsapp Whatsapp
Telefon Şimdi Ara!
+90 541 301 96 10 +90 216 504 12 46

Vaser Liposuction Sonrası Hastanede Yatmak Gerekirmi?

Fazla kilolu olup bu kilolarla yaşamak artık kader olmamaktadır. Ne yapılırsa yapılsın bir türlü verilemeyen fazla kilolar nedeniyle oldukça zorlanan hayatı kâbusa dönen insanlar mevcuttur. Bu tür kilolu olup kilolarından kurtulamayan kişiler için Vaser lipo bir kurtarıcı olarak bu soruna çözüm getirmektedir. Vaser lipo yöntemiyle hastalar 1 saat gibi kısa bir zaman diliminde yağlarının eritilerek vücut içerisinden alınmasıyla rahat ve çabuk kilo vermenin avantajlarından sınırsız yararlanabilmektedir. Ultrasonografik ses dalgalarıyla hastaların bölgesel zayıflayarak fazla kilolu ve vücut orantısını bozacak görüntüden kurtulmaları sağlanmaktadır.

Çağımızda teknolojinin hızla kendini göstermesiyle her alanda olduğu gibi sağlık alanında da oldukça gelişmiştir. Bu nedenle yağ aldırma yöntemi olarak bilinen estetik ameliyatlarında gelinen en son noktada s dalgalarından faydalanarak yağ hücrelerinin parçalanarak erimesi ve vücut içerisinden atılması sağlanmaktadır. Yağları hedef alarak sadece yağ hücrelerine yaptırım uygulayan bu yöntemle vücudun içi zarar görmemektedir. Diğer yağ aldırma uygulamalarından daha gelişmiş bir yöntem olan vaser liposuction ameliyat sonrasında hızlı iyileşme sağlayarak tercih nedenlerinin başında gelmektedir. Kılcal damarlara ve kaslara herhangi bir zarar vermeyen bu yöntem sayesinde diğer yağ aldırma ameliyatlarından çok daha başarılı olarak morarma ve şişliklerin oluşmasını önleyerek ameliyat sırasında oluşan az morarmalar da çok kısa zaman içinde iyileşme sağlanmaktadır. Ameliyatın yapıldığı bölge büyükse genel anestezi ile küçük bil bölge ise lokal anesteziyle ameliyat tapılmaktadır. Ameliyatın büyüklüğüne göre 1 saat kadar sürmektedir.

Vaser liposuction sayesinde hastalar 3 boyutlu incelme sağlamaktadır. Vücudun her yanı eşit derecede inceltilebilmektedir. Ayrıca eritilerek alınan yağlar vücudun başka bir bölgesine detoks olarak kullanılmaktadır. Her hastalıkta olduğu gibi fazla kilolu olmakta bir hastalıktır. Bazı kilolar aşırı yemek, bazıları genetik bazıları ise hormon bozukluklardan kaynaklanmaktadır. Çağın son teknolojisinin yağların 1 saat kadar kısa bir zaman içinde hızla parçalanıp ve eriyerek atılmasını sağlayan devrim niteliğindeki bu başarısı tüm yağ aldıranların bu ameliyattan sonra memnun kalmalarını sağlamaktadır.