Whatsapp Whatsapp
Telefon Şimdi Ara!
+90 541 301 96 10 +90 216 504 12 46

Vaser Liposuction Sonrası Normal Yaşama Ne Zaman Dönülür

Dünyada yıllardır birçok değişik yöntemle yağ hücrelerinin vücuttan uzaklaştırılması için ve vücuda şekil verilmesi için birçok çalışmalar yapılmıştır. Klasik olarak kuru, ıslak ve süper ıslak liposuction yöntemleri ile yıllardır uygulanmakta olan operasyonların yanı sıra teknolojinin en son hali olan Ultrason enerjisi ile birleşen liposuction yağları bölgesel olarak eriterek alınmasını kolaylaştırmaktadır. Ultrasonik liposuction Vaser liposuction ile klasik liposuctionın arasında çok önemli derecede fark bulunmaktadır. Vücut üzerinde 3 boyutlu incelme sağlayan teknolojinin en son yeniliklerinin tümünü bünyesinde barındırarak tüm dünyada en çok tercih edilen yağ aldırma ameliyatı olmaktadır. Vaser lipo sayesinde hastaların kilo verme çileleri bitmekte ve kolayca istediklerinden daha ince bir bedene sadece bir saat içerisinde kavuşabilmekteler.

Bu yöntem ile alınan yağ ameliyatı sırasında ultrasonografi olarak verilen ses dalgaları sırasında sadece yağ hücreleri hedef alınmaktadır. Bu demek oluyor ki yağ hücreleri dışında kas ve damarlara zarar verilmemektedir. Dolayısıyla kılcal damarlarda kanama riski olmadığından daha az morluk ve ödem oluşmakta ve çok çabuk iyileşme süreci sonlanmaktadır. Kilolu kişilerin vücutlarındaki istenmeyen görüntüyü ortadan kaldıracak kendilerine olan öz güvenlerinin yükselip hayat enerjilerinin yeniden oluşmasına yardımcı olacak potansiyelin oluşmasında son derece önemli olan bir incelme ameliyatıdır. Vaser Liposuction sayesinde hastalar istedikleri gibi bir bedene sahip olabilmektedir. Bu ameliyatın risk bakımından en düşük seviyede oluşu insanlık için büyük bir devrim olduğunu kanıtlamaktadır.

Ameliyat sonrasında düzenli olarak spor yapılarak ve doktorun önermiş olduğu yiyecekler tüketilerek bir beslenme şekli ortaya çıkarılmaktadır. Bu şekilde kilo alımı durdurulmaktadır. Kilolardan kurtulanlar çevrelerinde daha aktif ve daha sosyal olarak faal işlev kazanmaktadır. Sağlıklı bir yaşamın kapılarını teknoloji insanlar için açmaktadır.

Vaser Liposuction Sonrası Normal Yaşama kısa süre içerisinde dönmek mümkün. Bunun için yapılan işlemin büyüklüğü ve uygulamanın şekli ve uygulandığı bölgenin orantısı oldukça önemlidir. Yeni teknolojik sistemler sayesinde bu kısa süre alabilmekte. Lakin tavsiye edilen işlemden sonra belirli süre belirtilen düzeyde uygulamaları yerinde takip etmek gerekebilir.